Welcome to our new series, Piercing Body Jewelry. Over the coming weeks, we're going to be bringing you the details of every type of piercing you could want. By the end, you'll know your tragus from your conch, and you may have even been persuaded into taking the plunge. Because look at those jewellery-adorned ears—it's tempting right? The rook piercing is one of the less usual inner-ear piercings. The tragus and the daith tend to be more popular choices, but who wants to look the same as everyone else? Plus, the rook diamond body piercing jewelry piercing is versatile you can choose either a bar or hoop, unlike the daith, which is better suited to a hoop. No piercing is pain-free, but we wanted to find out how painful the rook is, how long it takes to heal and whether it will suit you, so we called on London-based piercer Rhianna Jones, who is based at tattoo parlour The Circle in Soho. Keep scrolling for her expert take on this beautiful niche tongue ring retainer.
Alergologie Uherské Hradiště - Informace pro Vás
Ordinace alergologie a klinické imunologie MUDr. Mirjana Viceníková Uherské Hradiště
Ordinace alergologie a klinické imunologie MUDr. Mirjana Viceníková Uherské Hradiště O nás Ordinace Pylová služba Informace pro Vás Kontakt
O nás
Ordinace
Pylová služba
Informace pro Vás
Kontakt
ve ČTVRTEK 30.1. ORDINUJEME JEN DO 16 HOD


 

Pylový kalendář
 

Informace pro Vás

Jarní počasí po dlouhé zimě potěší nejednoho z nás. Alergikům ale tuto radost kalí nastupující pylová sezona.

Alergie má mnoho podob. Nejčastěji začíná v dětství, vzácněji se první příznaky objeví až v dospělosti nebo ve stáří. Ekzém, kopřivka, rýma, zánět spojivek, astma, bolesti břicha a průjmy – to všechno mohou být projevy alergie.

Vyvolávající alergeny jsou různé a tím, zda se vyskytují celoročně, nebo jen sezonně, se řídí i obtíže pacientů. U potravinových alergenů sice sezonnost příliš neplatí, ale ve speciálních situacích ji můžeme také vystopovat. Je to tehdy, když se jedná o potravinovou alergii, která se druží s alergií pylovou. Typickým příkladem je alergie na břízovité, která se často pojí s alergií na jablko a lískový ořech.
 

 

 

.: O nás :: Ordinace :: Pylová služba :: Informace pro Vás :: Kontakt :.
  ę  2020, Alergologie Uherské Hradiště | Tvorba strᮥk: cometa.cz | Redakč®­ systé­ş cms portia.cz